Na obiekcie Suzuki Arena miał miejsce mecz między Korona Kielce oraz Legia Warszawa: 3-3

Wczorajszy wieczór na Suzuki Arena był pełen emocji, gdy drużyny Korony Kielce i Legii Warszawa zmierzyły się w meczu 22. kolejki Ekstraklasy. Po zaciętej walce na boisku, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3-3. Wynik na przerwę wskazywał na minimalne prowadzenie Legii 2-1, jednak druga połowa przyniosła wiele bramek i nieoczekiwane zwroty akcji. Kibice mogli być świadkami prawdziwego futbolowego widowiska, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Relacja z meczu:

W Suzuki Arena odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Koroną Kielce a Legią Warszawa. Już w 6. minucie Blaž Kramer zdobył bramkę dla gości, poruszając kibiców Gospodarzy. Sytuacja nie poprawiła się dla Korony, gdyż w 30. minucie to właśnie Kramer podwyższył prowadzenie Legii na 0-2 po asyście Marcu Guala.

Blask gry gospodarzy rozświetlił Martin Remacle, który w ostatnich chwilach pierwszej połowy zdobył bramkę, zmieniając wynik na 1-2. Druga połowa to wzmożone ataki obu drużyn, a w 60. minucie Legia ponownie trafiła do siatki, tym razem strzelając trzeciego gola dzięki Juergenowi Elitimowi.

Duma Kielc nie poddała się i w 69. minucie Yevgeni Shikavka zmniejszył różnicę na 2-3, dając nadzieję kibicom na odwrócenie losów meczu. Dramatyczne momenty nadeszły w doliczonym czasie gry, gdy Adrian Dalmau strzelił gola na wagę remisu, ustalając wynik meczu na 3-3 po zagraniu Daniela Trejo.

W trakcie meczu emocje sięgały zenitu, co potwierdzają żółte kartki rozdawane przez sędziego. Dla Gospodarzy kartki obejmowały Yoava Hofmeistera, Martina Remacle'a i Mariusza Fornalczyka, natomiast w drużynie Gości upomnienia otrzymali Artur Jędrzejczyk, Patryk Kun oraz Radovan Pankov.

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego starcia, jednak walka na boisku była zacięta i pełna napięcia. Mimo remisu, emocjonujące widowisko dostarczyło kibicom wiele powodów do radości i smutku.

Kolejne spotkania zaplanowane dla Korony Kielce to starcia z Jagiellonią, Zagłębiem Lubin oraz Cracovią Kraków, natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Pogonią Szczecin, Widzewem Łódź i Piastem Gliwice. Po takim meczu, trudno się doczekać kolejnych starć w polskiej Ekstraklasie!