Spotkanie SKRA Częstochowa - Korona Kielce zakończone wynikiem 1-4

Dnia 2021-11-20 19:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy SKRA Częstochowa a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Korona Kielce wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: D. Błanik 13' 0-1 M. Mas 23' 1-1 J. Podgórski 53' 1-2 M. Szpakowski 64' 1-3 J. Górski 90' 1-4

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Krzyzak 89'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 30' A. Danek 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica natomiast Korona Kielce zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Górnik Łęczna.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. O. Krzyzak M. Szpakowski nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych przeżyć. Wspaniałe potyczki między drużynami piłkarskimi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż widowiska nie są interesujące. Bardzo często trafiamy na idealne asysty oraz gole, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa i Korona Kielce w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.