Dnia 2023-04-15 15:30 na stadionie Suzuki Arena miał miejsce mecz między Korona Kielce oraz Jagiellonia - 2-1

Korona Kielce vs Jagiellonia, wynik 2-1. W dniu 2023-04-15 15:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Korona Kielce a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce i Jagiellonia wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: Jesús Imaz 36' 0-1 Israel Puerto D. Zator 79' 1-1 M. Briceag E. Shikavka 90' 2-1 D. Zator

Żółte kartki Korona Kielce:

Żółte kartki Jagiellonia: Marc Gual 45' Aurelien Nguiamba 90'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Raków Częstochowa a Jagiellonia podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Slask Wroclaw.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Marc Gual stale gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że potyczki męczą fana. To też warto śledzić widowiska sportowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Korona Kielce i Jagiellonia i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.